УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На ділянці автодороги Н-08 «Запоріжжя – Маріуполь» в Оріхівському районі роботи з поточного середнього ремонту підходять до завершення

На ділянці автодороги Н-08 «Запоріжжя – Маріуполь» в Оріхівському районі роботи з поточного середнього ремонту підходять до завершення

     На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області,  на об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 548+108 – км 573+089, від с. Преображенка в напрямку м. Пологи, роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль - Південь». Протяжність всього об’єкта – 24,98 км. У поточному році в межах виділеного фінансування, заплановано введення в експлуатацію 7 км цієї автодороги.

     На сьогодні, вже повністю виконано роботи з відновлення асфальтобетонного покриття по основному проїзду, загальною протяжністю 7,1 км, а саме: проведено роботи з регенерації шарів основи дорожнього одягу, з влаштування вирівнюючого та верхнього шарів покриття. Наразі, підходять до  завершення роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на з’їздах відновленої ділянки дороги. Після виконання цих робіт, підрядником будуть проведені роботи з благоустрою відремонтованої ділянки дороги.

    Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.