УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На ділянці автодороги Т-04-08 від Токмака в напрямку Оріхова почали влаштовувати вирівнюючий шар дорожнього одягу

На ділянці автодороги Т-04-08 від Токмака в напрямку Оріхова почали влаштовувати вирівнюючий шар дорожнього одягу

В поточному році на територіальній автодорозі державного значення Т-04--08 Павлоград — Васильківка — Новомиколаївка — Оріхів — Токмак виконується поточний ремонт двох ділянок:

  • км 78+093 — 103+826 (від смт Новомиколаївка в бік м. Оріхов до с. Новосолошине);

  • км 140+208 — 169+671 (від м. Токмак в бік м. Оріхів до ділянки за с. Роботине).

Саме на ділянці, що веде з Токмака до Оріхова підрядною організацією ТОВ “Автомагістраль-Південь”, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконує поточний середній ремонт, розпочато влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

Станом на сьогодні, 1 жовтня, вже влаштовано 7,5 км верхнього шару. Відфрезеровано 12,5 км старого покриття від законтрктованих 29,5, та виконано підсилення основи дорожнього одягу на протяжності 8,4 км. Роботи тривають.

Ділянка ремонту на Google Maps: https://cutt.ly/JEA6jfy .

Якість виконання ремонту контролюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автодоріг.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути обережними, з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, та дотримуватись вимог дорожніх знаків.