УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На ділянці автомобільної дороги Н-08, від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя завершено основні роботи з ремонту проїзної частини

На ділянці автомобільної дороги Н-08, від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя завершено основні роботи з ремонту проїзної частини

     Станом на 16-е травня 2018 р., підрядним підприємством ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на автодорозі загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193, повністю завершено роботи з відновлення дорожнього покриття.

     Наразі, тривають роботи з влаштування 25 з’їздів, передбачених проектом виконання робіт. На сьогодні залишилось облаштувати 7 з’їздів. Разом з тим проводяться роботи з благоустрою автомобільної дороги, а саме: влаштування заїзних карманів, зупиночних та посадових майданчиків, з укріплення розділяючої смуги руху, а також нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що найближчим часом підрядним підприємством планується відновити рух автотранспорту на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 450+455 – км 474+193. Про відкриття руху автотранспорту буде повідомлено додатково.

     Так, взагалі по лівому проїзду автодороги було відновлено дорожнє покриття протяжністю 14,36 км,  по правому проїзду  – 15,51 км.

Прес-служба САД у Запорізькій області