УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На ділянці дороги курортного напрямку тривають роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

На ділянці дороги курортного напрямку тривають роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

     На дорозі національного значення Н-30 Василівка-Бердянськ, на ділянці в Приморському районі, наразі проводяться  роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг».  Паралельно з цим продовжуються роботи з фрезерування існуючого непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття та з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на відфрезерованих ділянках автодороги.

     Ремонтні роботи проводяться у рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-30 Василівка-Бердянськ, км 89+526 – км 112+02.

     Взагалі, проектом поточного середнього ремонту окремих ділянок автодороги передбачено стабілізацію основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Після виконання зазначених робіт, підрядною організацією проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування зупиночних майданчиків та заміни дорожніх знаків.

     Роботи з поточного середнього ремонту, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».

     Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на об’єктах поточного середнього ремонту знаходяться під пильним контролем фахівців відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Довідка

     Холодна регенерація, це технологія подрібнення і змішування до однорідного стану шару асфальтового полотна з новим матеріалом та додаванням комплексного в’яжучого (цемент та бітумна емульсія). Ця суміш, виконує роль нової підстави для нового дорожнього покриття.Технологія холодної регенерації дозволяє отримати ідеальну поверхню без дефектів, які були в старому покритті. Це повністю виключає появу «відбитих тріщин» в новому шарі покриття і продовжує термін його експлуатації у декілька раз.

 Ремонтні роботи тривають щоденно. У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області