УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На ділянці основної дороги Запорізької області тривають роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

На ділянці основної дороги Запорізької області тривають роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

     На автодорозi державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, на ділянці протяжністю 28 км, яка проходить повз сіл Зелений Гай, Бурчак та Високе, проводяться роботи з регенерації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг».

    Холодна регенерація, це технологія подрібнення і змішування до однорідного стану шару асфальтового полотна з новим матеріалом та додаванням комплексного в’яжучого (цемент та бітумна емульсія). Ця суміш, виконує роль нової підстави для нового дорожнього покриття.

     Паралельно з цим продовжуються роботи з фрезерування існуючого непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття та з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на відфрезерованих ділянках автодороги.

     Наразі, виконано:

 -  фрезерування 21,8 км старого покриття;

 -  регенерацiя основи методом "холодного рейсайклингу", загальною протяжнiстю 2 км;

 -  влаштування 1,7 км вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

     Роботи в рамках поточного середнього ремонту виконує ТОВ «ÖZALTIN İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ».

     Відтепер, всі етапи технологічного процесу виконання робіт на вищезазначеному об’єкті поточного середнього ремонту знаходяться під пильним контролем фахівців незалежного технічного нагляду.

     Так, на об’єкті поточного середнього ремонту автодороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 349 + 440 — км 378 + 220, згідно проведених тендерних процедур на здійснення технічного нагляду за проведенням поточного середнього ремонту, перемогу здобула компанія ДОЛСАР МЮХЕНДІСЛІК АНОНИМ ШИРКЕТИ.

     Згідно підписаних договорів Представництво «ДОЛСАР МЮХЕНДІСЛІК АНОНИМ ШИРКЕТТИ» зобов’язано здійснювати технічний нагляд та контроль за якістю та обсягами виконаних підрядником робіт на об’єкті, контролювати ведення документації та дотримання графіків робіт, усунення підрядником дефектів, що впливають на безпеку дорожнього руху.

     Ремонтні роботи тривають щоденно. У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.