УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На дорогах державного значення тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості

На дорогах державного значення тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості

     Так, на минулому тижні, у період з 5-го по 12-те березня поточного року, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області було ліквідовано 2 576  кв. м аварійної ямковості, в тому числі: 665 кв. м на основних дорогах державного значення та 1 911 кв. м на дорогах територіального значення.

     Ремонтні роботи виконували: 11 бригад філій ДП «Запорізькій облавтодор».  Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали 3 асфальтобетонні заводи: Більмацький, Василівський та Бердянський.

     Ямковий ремонт у цей період виконувався із застосуванням гарячого асфальтобетону, холодних асфальтобетонних сумішей, а також за допомогою спецтехніки «Ремонтер».

     Серед доріг загального користування державного значення, особлива увага була приділена виконанню робіт на автошляхах з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках автодоріг державного значення.

     На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах державного значення в обсязі – 2 600 кв. м, в тому числі: на дорогах територіального значення  – 1 600 кв. м.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.