Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На дорогах загального користування державного значення області тривають роботи ліквідації аварійної ямковості

На дорогах загального користування державного значення області тривають роботи ліквідації аварійної ямковості

     З метою усунення руйнувань і деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування, які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С), на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, філіями ДП «Запорізький облавтодор» продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення.  

     Так, у період з 31-го січня  по 7-ме лютого 2019 р., для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту по дорогам загального користування міжнародного та національного значення, виконувались роботи з ліквідації аварійної ямковості. Всього на цьому тижні відремонтовано 3 213 кв.м дорожнього покриття.

     Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачали Василівський та Запорізький асфальтобетонні заводи. Роботи з ліквідації аварійної ямковості, на цьому тижні, виконували в середньому 13 бригад філій ДП «Запорізькій облавтодор».

     Всього з початку відновлення дорожніх робіт на дорогах загального користування державного значення було ліквідовано 3 720 кв. м аварійної ямковості.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути максимально уважними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Знижувати швидкість руху в місцях проведення ремонтних робіт та обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та ті які позначені попереджувальними знаками!

Прес-служба САД у Запорізькій області