УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На дорогах Запорізької області тривають роботи з поточного середнього ремонту

На дорогах Запорізької області тривають роботи з поточного середнього ремонту

     На автомобільній дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту.

     Так, підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль - Південь» проводить роботи на автодорозі Н-08, км 548+108 – км 573+089 на ділянці від с. Преображенка до м. Оріхів..  Роботи було розпочато 3 травня 2018р.

     Станом на 16 травня 2018р., виконано роботи з фрезерування  непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 3,12 км  на площі 36 220 кв. м. Також, тривають роботи з демонтажу бортового каменю та підготовки з влаштування нового. Наразі, з метою відновлення основи дорожнього покриття розпочато роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано майже 1 500 кв.м, загальною протяжністю 0,2 км.    

     Загалом в поточному році заплановано виконати поточний середній ремонт 7 км  зазначеної ділянки автомобільної дороги.

     Також, на цій дорозі, на ділянці км 573+089 – км 667+089, поблизу с. Кінські Роздори підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» відновлено  роботи з поточного середнього ремонту, які було розпочато ще в серпні минуло року.

     На сьогодні, завершено роботи регенерації шарів дорожнього одягу. В найближчі дні планується проведення робіт з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути уважними та дотримуватись обмежень швидкісного режиму, введених на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області