УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На «Дорозі життя» розпочато роботи з поточного середнього ремонту

На «Дорозі життя» розпочато роботи з поточного середнього ремонту

     Автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, є стратегічною та соціально важливою для мешканців міста та області, оскільки з’єднує чотири районні центри з обласними, а також веде до зони проведення Операції Об’єднаних сил на сході України.

     Так, 3-го квітня 2019 р., на замовлення Служби автодоріг, підрядником було відновлено роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь. Ремонт автодороги було розпочато у серпні 2017 р.

     Наразі, підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком», роботи з поточного середнього ремонту розпочато за напрямком  Запоріжжя – Маріуполь, на ділянці км 619+589 - км625+858 в  Більмацькому районі поблизу с. Гусарки в напрямку смт. Більмак. 

     Станом на 08 квітня 2019р. виконуються роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття. Вже відфрезеровано 9 729 кв.м,  загальною протяжністю 1,2 км.

     Взагалі, в  поточному році підрядником заплановано виконати поточним середнім ремонтом вищезазначену ділянку, загальною протяжністю 6 км. Крім того, завершити влаштування верхнього шару покриття на ділянці км 607+589 – км 621 +589, в Пологівському та Більмацькому районах, загальною протяжністю 14 км. Роботи на  цій ділянці підрядником було розпочато в минулому році та на час осінньо-зимового періоду роботи було призупинено.

      Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторія Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Слід зазначити, що попередньо Службою автодоріг планується виконати роботи з поточного середнього ремонту на а/д Н-08 в Запорізькому, Оріхівському, Пологівському, Більмацькому та Розівському районах, на ділянках м.Запоріжжя – Комишуваха, виїзд з м.Оріхів – с.Новоданилівка, с. Кінські Роздори – с. Більмак, с.Розівка - межа області, в межах наявного фінансування.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що на ділянці автомобільної дороги Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, км619+589 – км625+859, на час виконання ремонтних робіт, обмежено швидкість руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області