УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На «дорозі життя» завершено роботи з нанесення дорожньої розмітки на відновленій ділянці автодороги

На «дорозі життя» завершено роботи з нанесення дорожньої розмітки на відновленій ділянці автодороги

     На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області,  на об’єкті  з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 499+489 - км 535+789, вже повністю виконано роботи з відновлення асфальтобетонного покриття по основному проїзду на ділянці від с. Таврійське до с. Комишуваха, загальною протяжністю 9,5 км. Також, було проведено роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на з’їздах, в’їздах у двори та заїзних кишенях. Наразі продовжуються роботи з благоустрою відновленої ділянки автодороги.

     Так, станом на сьогодні, проведено роботи з нанесення дорожньої розмітки. В найближчі дні підрядником заплановано встановлення дорожніх знаків.

     Нагадаємо: Роботи  на об’єкті  з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 «Запоріжжя – Маріуполь», км 499+489 - км 535+789 було розпочато 16-го травня 2018р. У поточному році в межах виділеного фінансування, заплановано введення в експлуатацію 9,5 км цієї автодороги.

 

 

Прес-служба САД у Запорізькій області