УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На мосту через р. Суха Балка, роботи тривають у посиленому темпі

На мосту через р. Суха Балка, роботи тривають у посиленому темпі

     Так, станом на 19-те жовтня 2018р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» на об’єкті капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на автомобільній дорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 322+700 –  км 323+022, проводяться роботи з бетонування ростверку опори №4, а також з зрубування голів паль. Крім того, на підходах до мосту субпідрядним підприємством ТОВ «Ремшляхбуд» проведено роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття на підходах до мосту, загальною протяжністю 130 пог. м. Наразі, розпочато роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

    Нагадуємо, що на період виконання будівельно-монтажних робіт перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.         

      У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області