УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На об’єкті капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка проводяться роботи з бетонування

На об’єкті капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка проводяться роботи з бетонування

     Так, станом на 11-те жовтня 2018р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» на об’єкті капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на автомобільній дорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 322+700 –  км 323+022, виконано роботи з забивання 96 залізобетонних паль під 4 опори. Завершено роботи з влаштування шпунтового огородження на проміжній опорі та стояні. Проводяться роботи з влаштування ростверку стояну. Крім того, відсьогодні підрядником вже проведено роботи з влаштування тампонажного шару бетону, загальним обсягом 50 м3.

     Представниками Служби автомобільних доріг у Запорізькій  області постійно ведеться контроль за виконанням та якістю робіт.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.         

      У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області