УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На основній транспортній артерії Запорізької області розпочато роботи з відновлення дорожнього покриття

На основній транспортній артерії Запорізької області розпочато роботи з відновлення дорожнього покриття

     З метою підвищення стану безпеки дорожнього руху та поліпшення транспортно-експлуатаційних показників міжнародної автомобільної дороги державного значення  М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, яка з’єднує Харків та південь країни,  30 квітня 2020р., було розпочато роботи з поточного середнього ремонту на ділянці, в Василівському районі (с. Зелений Гай).

     Так, наразі на автодорозі М-18, км 323+006 - км 349+440 ведуться роботи з фрезерування існуючого покриття.

     Роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

     Комплекс робіт передбачає повністю відновити зруйновані ділянки, на окремих ділянках влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати вирівнюючий та верхній  шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 26,4 км.  

     Треба зазначити, що в 2020 році на автодорозі М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, планується виконати роботи з капітального та поточного середнього ремонтів, загальною протяжністю122,9 км.

     - Роботи з капітального ремонту цієї дороги планується виконати на ділянці від м. Запоріжжя у напрямку Дніпропетровської області через с. Матвіївка, с.Люцерна та с. Михайлівка, загальною протяжністю 17, 6 км.

     - Капремонт мосту через р. Великий Утлюг, км 445 + 832 (Якимівський район), який є складовою вищезазначеної автодороги.

     - Роботи поточним середнім ремонтом на автодорозі М-18 буде проведено від м. Запоріжжя до м. Мелітополь по території Запорізького, Василівського, Михайлівського та Мелітопольського районів, загальною протяжністю 105, 3 км.

Нагадуємо: За результатом проведення конкурсних торгів на виконання робіт з поточного-середнього ремонту автомобільної дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, на ділянці км 323+006 - км 349+440, переможцем стало ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». 10.04.2020р. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області уклала договір з ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на виконання робіт з ремонту вищезазначеної ділянки автомобільної дороги М-18.

Довідково

Автомобільна дорога М-18 Харків – Сімферополь – Алушта –Ялта є міжнародною автодорогою державного значення.

Ділянка автомобільної дороги у межах Запорізькій області, яка обслуговується Службою автомобільних доріг у Запорізькій області, складає - 181,9 км.

Автомобільна дорога має великий вплив на розвиток виробництва та сільського господарства області, забезпечує транзитний рух вантажних та легкових автомобілів з прилеглих областей та проходить через населені пункти м. Запоріжжя, м. Василівка, м. Мелітополь, які не мають обхідних доріг.

Багато років утримується в задовільному стані лише за рахунок експлуатаційного утримання шляхом ліквідації ямковості. В результаті руху великовагового транспорту, на окремих ділянках має значну колійність, напливи та просадки.

Привести зазначену ділянку дорогу до задовільного стану можливо за рахунок капітального та поточного середнього ремонтів, що дозволить  попередити руйнування основного шару покриття  та його водонепроникнення на 8-10 років, підвищити шорсткість покриття.

Прес-служба САД у Запорізькій області