УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На основній транспортній артерії Запорізької області стартували роботи з влаштування щебенево-мастичного асфальтобетонного покриття

На основній транспортній артерії Запорізької області стартували роботи з влаштування щебенево-мастичного асфальтобетонного покриття

На ділянці автодороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 378+220 – км 405+091, 27 квітня 2021р., в рамках поточного середнього ремонту, розпочато роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття з ЩМА-20.

 Ділянка на якій працюють дорожники пролягає за Новобогданівським залізничним переїздом до межі з містом Мелітополь. Загальна протяжність ділянки 19,6 км.

     Наразі, виконано:

       -  фрезерування старого покриття - 19,6 км;

       -  регенерацiя основи методом "холодного рейсайклингу" - 19,6 км;

       -  влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття - 19,6 км;

      - влаштування верхнього шару покриття ЩМА-20 – 0,8 км.

     Роботи в рамках поточного середнього ремонту виконує компанія «ОЗАЛТИН».

     Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на вищезазначеному об’єкті поточного середнього ремонту знаходяться під контролем фахівців незалежного технічного нагляду компанії «ДАЛСАР»

Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.