УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На останній ділянці дороги курортного напрямку Н-30 завершено роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

На останній ділянці дороги курортного напрямку Н-30 завершено роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

     Вже в цьому році буде забезпечено комфортній проїзд по всій дорозі курортного напрямку Н-30 Василівка – Бердянськ, протяжність якої складає 136,3 км.

     Так, на останній ділянці виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка-Бердянськ, км 112+026 – км 143+003, в Бердянському районі, вже на 100 % від плану, виконано роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг».

     Наразі, також підходять до завершення роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття та з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

      Взагалі, станом на 24 липня проведено наступні роботи :
- Фрезерування асфальтобетонного покриття – 24,6 км;
- Регенерація шарів основи дорожнього покриття – 6 км (100% від плану);
- Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону – 24,6 км;
- Влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20) – 1,4 км.

      Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 31 км.

      Після виконання вищезазначених робіт, підрядною організацією проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування зупиночних майданчиків, заміни дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

      Роботи з поточного середнього ремонту, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, виконує підрядна організація ТОВ «ШБ«Альтком».

      Нагадаємо, що вже на трьох ділянках загальною протяжністю 87,7 км завершено роботи з влаштування асфальтобетонного покриття по основному проїзду. Наразі тривають роботи з благоустрою відновлених ділянок автодороги.

     Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Довідково

Холодна регенерація, це технологія подрібнення і змішування до однорідного стану шару асфальтового полотна з новим матеріалом та додаванням комплексного в’яжучого (цемент та бітумна емульсія). Ця суміш, виконує роль нової підстави для нового дорожнього покриття.

Технологія холодної регенерації дозволяє отримати ідеальну поверхню без дефектів, які були в старому покритті. Це повністю виключає появу «відбитих тріщин» в новому шарі покриття і продовжує термін його експлуатації у декілька раз.