УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На розвиток доріг загального користування державного значення збільшено фінансування

На розвиток доріг загального користування державного значення збільшено фінансування

     Президентом України поставлена задача у поточному  році повністю відремонтувати стратегічний коридор Н-08 за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь, в межах Запорізької та Донецької областей.

     Рішення про збільшення обсягів фінансування на ремонтно-будівельні роботи на дорогах загального користування державного значення було прийнято Урядом 14 серпня  2019 р. Відповідно до нього, запропоновано направити додаткові кошти в сумі понад 1,24 млрд грн., на продовження ремонту автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь. Зокрема, на роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-08, за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь, в межах Запорізької області передбачено 918 066,5 тис. грн  Крім того, пропонується додатково направити 16,2 млн грн на коригування проектної документації об'єкта будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі.

     З розпорядження КМУ можна ознайомитись за посиланням:  https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-dorozhnogo-t140819

    Службою автомобільних доріг у Запорізькій області роботи на автодорозі Н-08, за маршрутом від м. Запоріжжя до м. Маріуполь, загальною протяжністю 167,6 км, було розпочато у 2016 році. За цей час було введено в експлуатацію 43,6 км покриття. Крім того повністю завершено відновлення дороги від Запоріжжя до межі із Дніпропетровською областю, загальною протяжністю 23,7 км.      

     Для виконання поставленої задачі в зазначені терміни, роботи з відновлення основного проїзду «дороги життя » продовжуються у посиленому темпі. Зокрема, двома підрядниками роботи виконуються і в день, і вночі. У поточному році, роботи з відновлення дорожнього покриття за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь, вже виконано на трьох ділянках в Запорізькому, Оріхівському та Розівському районах.

     Нагадаємо, що автомобільна дорога  Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м.Кременчук) – Маріуполь, за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь  — основний стратегічний напрямок, по якому здійснюється рух до зони АТО військової техніки та особового складу Збройних сил та Національно гвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху. Крім того, в загальній мережі автомобільних доріг Запорізької області дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м.Кременчук) – Маріуполь  посідає важливе соціальне значення, так як забезпечує транспортні зв’язки з південно-східними районами області та Донецькою областю. З’єднує обласний центр м. Запоріжжя з районними центрами Оріхів, Пологи, Більмак та Розівка.

Прес-служба САД у Запорізькій області