УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На відновленій ділянці автодороги в Оріхівському районі проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки

На відновленій ділянці автодороги в Оріхівському районі проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки

     На об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 548+108 – км 573+089, від с. Преображенка в напрямку м. Пологи, на сьогодні, вже повністю виконано роботи з відновлення асфальтобетонного покриття по основному проїзду на ділянці с.Преображенка – м.Оріхів, загальною протяжністю 7,1 км. В ході поточного середнього ремонту проведено роботи з регенерації шарів основи дорожнього одягу, з влаштування вирівнюючого та верхнього шарів покриття, з влаштування асфальтобетонного покриття на з’їздах відновленої ділянки дороги та з влаштування бордюрного каменю.

     Наразі, на вищезазначеній ділянці автодороги завершуються роботи з нанесення дорожньої розмітки та з влаштування посадкових майданчиків. У найближчі дні підрядником заплановано встановлення дорожніх знаків.

     Нагадуємо: на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області,  на об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 548+108 – км 573+089, від с. Преображенка в напрямку м. Пологи, роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль - Південь». Протяжність всього об’єкта – 24,98 км. У поточному році в межах виділеного фінансування, заплановано введення в експлуатацію 7,1 км цієї автодороги.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД У Запорізькій області