УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На відновленій ділянці автодороги Василівка –Бердянськ проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки

На відновленій ділянці автодороги Василівка –Бердянськ проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки

    На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області,  на об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ, км 55+082 - км 89+526, вже повністю виконано роботи з відновлення асфальтобетонного покриття по основному проїзду, загальною протяжністю 17 км.

     На зазначеній ділянці проведено роботи з регенерації шарів основи дорожнього одягу і влаштуванню вирівнюючого та верхнього шарів покриття. Наразі, тривають роботи з благоустрою відновленої ділянки, загальною протяжністю 7 км.

     Так, станом на  16 жовтня 2018р, проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки. У найближчі дні підрядником заплановано встановлення дорожніх знаків.

     Нагадаємо: Роботи  на об’єкті  з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ, км 55+082 - км 89+526, від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ, було розпочато 04-го червня 2018р. Роботи виконує підрядне підприємство ТОВ «Автомагістраль-Південь». У поточному році в межах виділеного фінансування за рахунок коштів «митного експерименту» заплановано введення в експлуатацію 8 км цієї автодороги.

Прес-служба САД у Запорізькій області