УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На Запоріжжі дорожники наразі ремонтують міст через суходіл та водопропускну трубу на автодорозі державного значення

На Запоріжжі дорожники наразі ремонтують міст через суходіл та водопропускну трубу на автодорозі державного значення

На територіальній автомобільній дорозі державного значення Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів - Токмак наразі ведуться роботи з ремонту мосту через суходіл (км 166+356) та водопропускної труби (км153+127). 

На споруді мосту наразі виконані заплановані роботи із влаштування монолітних залізобетонних перехідних плит та лежнів, а також деформаційних швів по лівому проїзду.

На іншому об’єкті — водопропускній трубі — наразі виконуються роботи із розчищення труб від замулення та розробки грунту під улаштування залізобетонних конструкцій.

 

Загалом на споруді заплановано виконання робіт із:

  • влаштування монолітних залізобетонних фундаментів, портальних стінок та відкрилків;

  • влаштування монолітних залізобетонних упорів та укріплення укосів монолітним бетоном.

Всі роботи виконуються для збереження штучних споруд від передчасних руйнувань в рамках експлуатаційного утримання підрядним підприємством ТОВ " ПМК-21".

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути уважними на вищезазначених ділянках автодороги, під час руху керуватись встановленими тимчасовими знаками та не створювати аварійних ситуацій.