УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області особисто перевірив стан ділянок доріг відремонтованих у 2016-2018 роках

Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області особисто перевірив стан ділянок доріг відремонтованих у 2016-2018 роках

     Державним підприємством «Дор’якість» двічі на рік проводяться планові перевірки якості виконаних ремонтно-будівельних робіт на дорогах області. Крім того, якість проведення робіт знаходиться під постійним контролем начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрія Івко. До речи, 20 лютого 2019 р., він особисто оглянув стан дорожнього покриття на всіх ділянках доріг загального користування державного значення де проводилися роботи з поточного середнього ремонту у попередні роки. 

     Так, у 2016-2018 роках було введено в експлуатацію 7 об’єктів загальною протяжністю   85,5 км. Виконання ремонтних робіт здійснювалося за рахунок, як державного так і обласного фінансування. 

     Наразі всі ділянки доріг пройшли випробування не тільки зимовою негодою, але і витримали ті динамічні навантаження, які виникають під час руху сучасних вантажних транспортних засобів.

     За словами Андрія Івко,  на сьогодні дуже важливо контролювати якість та дотримуватися сучасних технологій при виконання робіт, які на сьогодні і є гарантією якості та безпеки руху автотранспортних засобів. 

    - Кожна відновлена ділянка дороги має величезне соціально-економічне значення, починаючи з перевезень вантажів і товарів, а також пасажироперевезень, Так на сьогодні, ділянки автодоріг, які ремонтувалися на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області поточним середнім ремонтом у 2016-2018 роках, серйозних дефектів та зауважень не мають, - зауважив начальник Служби автодоріг.

Автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м.Кременчук) - Маріуполь, с. Таврійське. Введено в експлуатацію в 2016р.

Автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м.Кременчук) - Маріуполь від межі м. Запоріжжя до межі Дніпропетровської та Запорізької областей. Ділянка дороги введена в експлуатацію в 2017р.

Ділянка дороги введена в експлуатацію в 2018р.

Автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м.Кременчук) - Маріуполь

Ділянка дороги введена в експлуатацію в 2018р.

Автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м.Кременчук) - Маріуполь, с.Кінські Роздори - смт.Більмак

Ділянка дороги введена в експлуатацію в 2018р.

Автомобільна дорога Н-30 Василівка-Бердянськ на ділянці від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ.

Ділянка дороги введена в експлуатацію в 2018р.

      Прес-служба САД у Запорізькій області