УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області прийняв участь у науково-практичному семінарі «Зимове утримання автомобільних доріг: актуальні питання та сучасні підходи»

Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області прийняв участь у науково-практичному семінарі «Зимове утримання автомобільних доріг: актуальні питання та сучасні підходи»

     Вчора 20 грудня 2018 року у місті Львів розпочався науково-практичний семінар «Зимове утримання автомобільних доріг: актуальні питання та сучасні підходи». Організатори семінару Державне агентство автомобільних доріг України та Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна».Участь у заході прийняли усі начальники регіональних Служб автомобільних доріг.

     Відкривав семінар керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

     - Ми завершили будівельний сезон. За його результатами можемо говорити про те, що ми успішно запустили основні механізми будівельноі машини на дорогах країни, зупинити яку вже не можливо. Це свідчить про систему роботу галузі, яка має стабільне фінансування, забезпечує розвиток фахового конкурентного поля, освоює нові технології. Нам є над чим працювати, адже ще багато доріг країни потребує якісних ремонтів. Однак я сподівася, що рік від року в Україні хороших доріг більшатиме, - зауважив Славомір Новак.

     Під час семінару учасники отримують нові знання та обмінюються досвідом з питань:

     - Сучасні матеріали та технології зимового утримання автомобільних доріг;

    - Питання запровадження довгострокових контрактів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг;

    - Публічні закупівлі: рекомендації щодо формування очікуваної вартості робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг;

    - Удосконалення системи ціноутворення при виконанні робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг;

     - Підходи до визначення розміру коштів на утримання служби Замовника;

     - Створення конкуренції на ринку робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

     На сьогодні заплановано виїзд на виробничу базу підрядної організації, що займається експлуатаційним утриманням автомобільної дороги М-06 Київ - Чоп км 434+230 - км 621+500.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області