УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області розповів про стан автодоріг області та перспективи його розвитку

Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області розповів про стан автодоріг області та перспективи його розвитку

  На ремонти та експлуатаційне утримання автодоріг загального користування Запорізької області в 2016 році з держбюджету передбачено спрямувати 156,4 мільйона гривень. Про це сьогодні повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадій Тимченко, під час наради голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з керівниками департаментів та управлінь ОДА, на якій було обговорено стан ремонту та утримання доріг у поточному році.

     За словами начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадія Тимченка, на ремонти та експлуатаційне утримання автошляхів загального користування області в 2016 році передбачається спрямувати 156,4 млн. грн. З цих коштів на виконання робіт з поточного середнього ремонту заплановано витратити 63 млн. грн., на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг - 93,4 млн. грн. Окрім цього, з обласного бюджету передбачено виділити 20 млн. грн. та до 15 млн. грн. - із бюджетів органів місцевого самоврядування на виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах місцевого значення на умовах співфінансування зі Службою автодоріг.

     - Проблемними питаннями залишається ремонт трьох аварійних мостових переходів на міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-18 та об'єкт незавершеного будівництва "Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя". Наразі дорожникам дещо заважають працювати погодні умови. Для виконання робіт є і матеріали, і фінансування. На сьогодні основні зусилля спрямовані на ліквідацію аварійної ямковості, - повідомив Геннадій Тимченко.