УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, сьогодні провів виїзну нараду та перевірив хід виконання робіт з поточного середнього ремонту на ділянках автодороги курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ

Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, сьогодні провів виїзну нараду та перевірив хід виконання робіт з поточного середнього ремонту на ділянках автодороги курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ

     За словами керівника Служби, протяжність всієї автодороги національного значення Н-30 Василівка-Бердянськ, складає 136,3 км, в 2018 році було відремонтовано 17,3 км. На сьогодні, ремонт ведеться на двох ділянках дороги, загальною протяжністю понад 70 км.

      - Завдяки ініціативі Президента в рамках програми «Велике будівництво», в поточному році плануємо виконати ремонт на чотирьох ділянках автодороги національного значення Василівка – Бердянськ, загальною протяжністю 119 км. Вся дорога складається з чотирьох ділянок, на двох з них роботи вже тривають в посиленому темпі, для цього задіяно 2 потужні підрядні підприємства. Ще по двом ділянкам дороги, наразі проводяться тендерні процедури. Також, зауважу, що згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України від 1 квітня 2020р., ми маємо фінансування в розмірі 150 млн грн. по кожній з цих двох ділянок, а також передбачено фінансування в повному обсязі на ті ділянки, де нині тривають ремонтні роботи. Загальна вартість робіт всієї дороги, складає 2,1 млрд грн., - розповів Андрій Івко.

Довідка

     Національна автомобільна дорога  Н-30 Василівка-Бердянськ, є однією з основних транспортних артерій Запорізької області. Ця дорога є частково евакуаційною на випадок аварії на Запорізькій АЕС і туристичним автомобільним маршрутом до курортів Приазов'я, Бердянську, Приморську. Також по даній дорозі здійснюється перевезення вантажів в Бердянський морський торговельний порт.  Ця дорога є основною транспортною магістраллю Токмацького, Чернігівського, Приморського та Бердянського районів Запорізької області. Дорога також з’єднує міжнародні дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.