УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Новини з будівництва

Новини з будівництва

     На об’єкті капітального ремонту автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 322+700 –  км 323+022, завершено роботи з демонтажу існуючого мосту через р. Суха Балка.

     Так, станом на 26.09.2018р., на замовлення Служби автомобільних доріг підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» виконані роботи з демонтажу існуючого мостового переходу. Підрядником проведено комплекс відповідних робіт, а саме:

  • демонтовані конструкції перильного та бар’єрного огородження існуючого мосту та на підходах до нього;
  • демонтовані залізобетонні конструкції тротуару та перехідних плит;
  • проведено демонтаж залізобетонної плити проїзної частини;
  • демонтовано залізобетонні конструкції проміжних опор та стояну існуючого мосту зі сторони Василівки;
  • завершено демонтаж залізобетонних конструкції прогонової будови існуючого мосту;
  • підготовлені майданчики для забивання залізобетонних паль фундаментів.

     На сьогодні, вже тривають роботи з забивання залізобетонних паль. Всього, згідно проекту, передбачено забивання 96 паль під 4 опори.

     Представниками Служби автомобільних доріг у Запорізькій  області постійно ведеться контроль за виконанням та якістю робіт.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.         

      У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області