УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Підготовку до осінньо-зимового періоду 2020/2021 обговорили сьогодні в Службі автомобільних доріг в Запорізькій області

Підготовку до осінньо-зимового періоду 2020/2021 обговорили сьогодні в Службі автомобільних доріг в Запорізькій області

Нарада відбулася під керівництвом заступника начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Михайла Прохорова.

Аби забезпечити безперебійний рух автотранспорту автодорогами Запорізької області взимку, дорожники почали готуватися заздалегідь.

Всім субпідрядним організаціям, задіяним при зимовому утриманні доріг необхідно в установлений період заготовити матеріали, укласти договори на залучення спеціальної техніки та взяти під особливий контроль проблемні ділянки автомобільних доріг державного значення.

Наразі вже визначені обсяги, вартість робіт та терміни їх виконання.

До початку листопада планують:

- привести у готовність 171 одиницю техніки

- підготовити засоби для боротьбі з снігозаметими на протяжності 5124 пог.м.

- закупити сіль та фрикційні матеріали.

- створити резервні запаси бензину та паливно-мастильних матеріалів.

На сьогодні у наявності 10.8 тисяч тон відсіву та 1,2 тисяч тон солі, що складає 36% та 50% відповідно. Також підрядники підготовили 118 одиниць техніки та 67 одиниць навісного обладнання.

Головний підрядник зимового утримання -  ТОВ «ОНУР Конструкціон інтернешнл». Роботи по зимовому утримуванню на автодорогах державного значення виконуватимуть 7 субпідрядників: ТОВ «ДОРБУД», ТОВ «ДБК Валеміра», ТОВ «Ремшляхбуд», ТОВ «ВІАСПЕЦБУД», ТОВ «ІНКОМЦЕНТР»,  ТОВ «Амструд» та ДП «Запорізькій облавтодор».