УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Підсумки проведення робіт з поточного середнього ремонту 2018 р. ФОТОЗВІТ

Підсумки проведення робіт з поточного середнього ремонту 2018 р. ФОТОЗВІТ

     Роботи з поточного середнього ремонту на ділянках автомобільних доріг Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та Н-30 Василівка – Бердянськ, запланованих на цей рік завершено!

     В найближчі дні Службою автодоріг у Запорізькій області планується введення в експлуатацію трьох ділянок автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та ділянку автодороги Н-30 Василівка - Бердянськ.

     «Дорога Життя»: ділянка автомобільної дороги Н-08 від Запоріжжя до Маріуполя

Від  с. Таврійське до залізничного переїзду біля с. Комишуваха

     На ділянці км 499+489 - км 535+789, м. Запоріжжя - смт. Комишуваха – с. Таврійське, роботи виконує  підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». У 2018 році в межах виділеного фінансування планується введення в експлуатацію 9,5 км.  

 Від с. Преображенка через м.Оріхів

     На об’єкті поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 548+108 – км 573+089, від с. Преображенка в напрямку м. Пологи, роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль - Південь». Протяжність всього об’єкта – 24,98 км. У поточному році в межах виділеного фінансування, заплановано введення в експлуатацію 7,1 км.

В Пологівському районі

На ділянці км 573+089 - 647+089, с. Кінські Роздори - смт. Більмак- с. Вершина, роботи  виконує підрядне підприємство  ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Виділене фінансування дає можливість ввести в експлуатацію 3 км автодороги.

Дорога курортного напрямку: Н-30 Василівка - Бердянськ

     На ділянці км 55+082 - км 89+526, від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ, роботи виконує, також, підрядне підприємство  ТОВ «Автомагістраль-Південь».  У поточному році в межах виділеного фінансування за рахунок коштів «митного експерименту» заплановано введення в експлуатацію 8,2 км цієї автодороги.

Прес-служба САД у Запорізькій області