УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Плавкран LK-800 вже у Запоріжжі: коли стане до роботи

Плавкран LK-800 вже у Запоріжжі: коли стане до роботи

Учора ввечері, несамохідний плавучий кран LK-800 (“Захарій”) прибув  з Херсонського  судноремонтного заводу до будмайданчику, що в районі Кривої бухти.

Нагадаємо, що в “сухому” доку ремзаводу були ліквідовані пошкодження, що зазнав плавзасіб при потраплянні на підводну скелю, під час виконання робіт на будівництві вантового мосту у Запоріжжі.

Наразі, підрядним підприємством, задіяним на будівництві автотранспортної магістралі через р. Дніпро, проводяться роботи з приведення крану в робоче положення. Так вже на початку наступного тижня кран має стати до роботи.

Згідно проекту будівництва, за допомоги плавкрану мостобудівники будуть виконувати монтаж секцій прогонової будови вантового мосту (споруди № 10). Першу секцію вже було встановлено у квітні. Попереду ще монтаж п’яти таких секцій верхової частини мосту, а також шости — низової частини.

— Монтаж залежить від погодних умов, але не менше 45 робочих днів, — прокоментував начальник відділу будівництва Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Носик.