УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Понад 22 тисячі квадратних метрів ямковості ліквідовано дорожниками області за тиждень

Понад 22 тисячі квадратних метрів ямковості ліквідовано дорожниками області за тиждень

     Ремонтні роботи на автомобільних дорогах Запорізької області в розпалі. Щоденно підрядними організаціями, при супутніх погодних умовах, ліквідується не менше 2,5 – 3 тисяч квадратних метрів ямковості. Роботи проводяться на дорогах загального користування державного значення, по всій території області.   

     Так, лише на цьому тижні, з 18-го по 25-те квітня 2019р., підрядними організаціями, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ліквідовано 22 308 кв. м ямковості! На основних дорогах державного значення відремонтовано - 11 636 кв. м, на дорогах територіального значення - 10 672 кв. м. Для цього щоденно залучалося, в середньому, 20 бригад дорожніх підприємств.   

     Ремонтні роботи виконувалися із використанням гарячого асфальтобетону: як з відновлення зношених верхніх шарів асфальтобетонного покриття, так званим методом «карт», так і звичайним ямковим ремонтом з залученням навісних фрез, котків, віброплит, повітродувок та іншого обладнання. Гарячу асфальтобетону суміш постачали 7 АБЗ: Запорізький, Василівський, Мелітопольський Бердянський, Куйбишевський, ТОВ «Ремшляхбуд» та ТОВ «БК «Будтрест».  

    

Також для ліквідації вибоїн, незначних просідань та тріщин на покритті проводилися роботи струменевим методом ремонту дорожнього покриття. Вищезазначений ямковий ремонт здійснювався за допомогою 7 струменевих машин типу: «Savalco»; «Strassmayr»;  «Shafer»; «Turdo-5000».

     Взагалі, з початку поточного року, дорожники усунули 69 878 кв.м. дефектів дорожнього покриття на майже 523 кілометрах автодоріг.

       Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області