УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » ПОСТ-РЕЛІЗ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ КЕРІВНИКА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
22 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

ПОСТ-РЕЛІЗ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ КЕРІВНИКА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
22 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

 

   

     22-го березня в приміщенні Служби автомобільних доріг у Запорізькій області відбулася прес-конференція за участю керівника Служби та представників місцевих ЗМІ, на якій розглядались питання фінансування дорожньої галузі області та плани робіт на поточний рік, а також про хід робіт на будівництві об’єкту «Автотранспортна магістраль через річку Дніпро у м. Запоріжжя»

     Начальник Служби автомобільних доріг Геннадій Тімченко розповів, що наразі планом фінансування дорожнього господарства у 2017 році з державного бюджету на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування затвердженого розпорядженням КМУ 06.02.2017, Службі автодоріг передбачено 130 млн. грн. на експлуатаційне утримання доріг та 71 млн.грн.  на виконання робіт з поточного середнього ремонту, з них на 70 млн. грн. на поточний середній ремонт автодороги Т-08-03 Запоріжжя – Маріуполь, 1 млн. грн. на поточний ремонт автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ –Запоріжжя.

     Крім того, враховуючи позитивний досвід минулого року, у 2017 році буде продовжуватися виконання Програми покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області.

     Так проектом рішення сесії Запорізької обласної ради передбачено виділення коштів в обсязі 32 млн. грн. на ремонт доріг загального користування місцевого значення та 118 млн. грн. на поточний середній ремонт. Кошти по районах області будуть розподілені з урахуванням протяжності мережі доріг місцевого значення.

     З місцевих бюджетів усіх рівнів в 2017 році планується залучити до 20 млн. грн. На сьогодні вже є рішення про виділення 4,2 млн. грн. з місцевих бюджетів Пологівського району  1 140 млн. грн., Мелітопольського району 1 100 млн. грн. Гуляйпільського району 1 400 тис. грн.,  Веселівського району 30 тис. грн., Новомиколаївського району 300 тис. грн. та Вільнянського району 200 тис.грн.        

     Виконавців робіт з поточного середнього ремонту буде визначено через проведення тендерних торгів. На даний час проводиться робота з виготовлення проектної документації на виконання робіт з поточного ремонту.

     На сьогодні, до виконання робіт з ліквідації ямковості, крім філій ДП «Запорізький облавтодор» залучаються інші сторонні  підрядні організації.

     Виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості було розпочато, як тільки дозволили погодні умови. Так, станом на 22.03.2017р. ліквідовано ямковості – 31 967 м², в т.ч. на дорогах державного значення – 29 612м², на дорогах місцевого значення  - 2 355м².

     Що стосується фінансування Запорізьких мостів, то за словами начальника служби, запланований обсяг робіт з будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро та їх фінансування в 2017 році куди більше, ніж у минулому. В цьому році, тільки з держбюджету заплановано виділення 250 млн грн, не рахуючи коштів з місцевих бюджетів. Так, по лінії «Укравтодору» (за рахунок залишку кредитних коштів) обіцяють 60 млн. грн., з обласного бюджету – 50 млн, і з міського – 20 млн.грн.

Прес-служба САД у Запорізькій області