УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Поточний ремонт траси Харків — Сімферополь під Мелітополем виходить на завершальний етап

Поточний ремонт траси Харків — Сімферополь під Мелітополем виходить на завершальний етап

Поточний 2020 рік видався продуктивним щодо ремонтів головних міжнародних та національних автодоріг, які проходять Запорізькою областю. 

Цьогоріч, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, було повністю відремонтовано автодорогу Н-30 “Василівка - Бердянськ”. Цього ж року дорожники з неймовірними темпами приступили до відновлення асфальтобетонного покриття з упорядкуванням придорожньої смуги на одній з головних артерій країни — на міжнародній трасі М-18 “Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта”.

На М-18 проводився, як поточний, так і капітальний ремонт окремих ділянок автодороги. Значна більшість запланованих в поточному році робіт на цій автодорозі вже виконана. Дорожники впевнено випереджають план, тому роботи завершують завчасно.

Наразі добігає кінця й поточний середній ремонт двох ділянок траси — від села Зелений Гай до міста Мелітополь. Там роботи виконує новий гравець на українському ринку дорожніх робіт — компанія “Озалтін” (ÖZALTIN İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ).

На ділянці км 349 + 440 — км 378 + 220, що від села Зелений Гай до села Зразкове Михайлівського району, дорожники майже завершили роботи з укладання вирівнюючого шару та розпочали наносити верхній шар покриття.

На завершальному етапі й ремонт на ділянці км 378 + 220 — км 405 + 091, що від Зразкового до Мелітополю. Там вже повністю виконано фрезерування та регенерацію (стабілізацію) дорожнього одягу. Наразі працівники “Озалтіну” приступили до укладання вирівнюючого шару.

По завершенню всіх дорожніх робіт, підрядник приступить до заміни дорожніх знаків, встановлення сигнальних стовпчиків та нанесення дорожньої розмітки.