УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Представники Громадської ради при Службі автомобільних доріг контролюють якість дорожніх робіт

Представники Громадської ради при Службі автомобільних доріг контролюють якість дорожніх робіт

Рішенням Запорізької обласної ради від 25.02.2016 року №6 було затверджено Програму покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області на 2016р. Так в поточному році Службі автомобільних доріг у Запорізькій області заплановано виділення з обласного бюджету 20 млн. грн.

     На сьогоднішній день з обласного бюджету вже виділено 6млн. грн., за рахунок яких проводяться роботи з відновлення дорожнього полотна на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, зокрема у Пологовському районі на автодорозі О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ та в Мелітопольському районі на дорозі О081870 Молочанськ-Старобогдановка-Троїцьке-Терпіння-Трудове. Визначені об´єкти були погоджені з місцевими райдержадміністраціями.

     Головна задача Служби, це забезпечити високу якість виконаних робіт. Тому проведення робіт особисто контролює заступник начальника Служби з експлуатаційного утримання автодоріг. Також на місці виконання робіт присутні начальник та інспектори відділу технічного контролю Служби автодоріг. Контролює якість виробництва та відповідність нормативним документам – начальник лабораторії Служби автомобільних доріг, а також представники Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Так, у Пологівському районі, по вулиці Магістральній в місті Пологи проводилися роботи методом холодного фрезерування з застосуванням фрези «Wirtgen 2000» та влаштуванням асфальтобетонного покриття окремими ділянками, які були найбільш вражені ямковістю, просіданням та іншими деформаціями. Таким методом вже відновлено 6 865 кв.м. дорожнього одягу. Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали два асфальтобетонні заводи: Запорізькій та Куйбишевський. Для виконання вищезазначених робіт було випущено 751 т асфальтобетону. Роботи проводилися філією «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор».

     Крім того, на сьогодні тривають роботи по вищезазначеній Програмі і у Мелітопольському районі на дорозі місцевого значення а/д О081870, від села Федорівка до села Терпіння. Роботи проводяться філією «Мелітопольська дорожньо-експлуатаційна дільниця» методом влаштування асфальтобетонного покриття на найбільш зруйнованих ділянках дороги, на яких рух автотранспорту був ускладнений. На сьогоднішній день вже виконано роботи загальною протяжністю 6 500 кв. м. і наразі роботи продовжуються. Для постачання гарячого асфальтобетону задіяно Мелітопольський АБЗ. Було випущено 780 т.

     Виконані роботи суттєво покращують транспортну ситуацію в районах та селах, адже відтепер набагато комфортніше та швидше буде здійснюється прибуття швидкої медичної допомоги, доставка продуктів харчування, підвезення дітей до школи тощо.