УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Представники влади привітали автомобілістів і дорожників з професійним святом

Представники влади привітали автомобілістів і дорожників з професійним святом

     Сьогодні, 23 жовтня, щирі привітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника пролунали у стінах Запорізької облдержадміністрації. Вітали представників автотранспортної та дорожньої галузей заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов, стажист на посаду заступника голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко,  радник голови облдержадміністрації Олег Ревчук, а також начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко. 

     − Сьогодні в нашій святковій залі зібралися професіонали, чия нелегка праця потребує високої кваліфікації, витримки, таланту, справжньої відданості своїй справі. У Запорізькій області є певні досягнення. Завершено ремонтні роботи на трасі «Запоріжжя-Маріуполь», які були проведені майже за 100 днів. Це певний рекорд у ремонті доріг, який має стати нормою у Запорізькій області. Майже рік працює державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області», що дозволяє швидко та якісно робити ремонт доріг місцевого значення, − зазначив Володимир Тарасенко.

     Кращі представники автотранспортної і дорожньої  галузі, а також переможці конкурсів отримали грамоти, подяки та кубки облдержадміністрації.

     Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток автотранспортної галузі Запорізького регіону, з нагоди Дня автомобіліста і дорожника грамотами облдержадміністрації були нагороджені працівники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, а саме: головний бухгалтер Служби Павелко Г.М.; провідний інженер відділу якості, технічного контролю та нових технологій Яковлєв Я. В.; провідний інженер відділу якості, технічного контролю та нових технологій Яковенко Д.М.; провідний інженер-землевпорядник відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Работягова О.В. та водій автотранспортних засобів Івко І. М.

     Наприкінці заходу учасників урочистого свята концертною програмою  привітав колектив Запорізької обласної філармонії.

Прес-служба САД у Запорізькій області