УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Президент України відвідав відновлену дорогу стратегічного значення Н-08

Президент України відвідав відновлену дорогу стратегічного значення Н-08

     Сьогодні Президент України Володимир Зеленський, свій візит до Маріуполя, де відбувається Перший інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine,  розпочав із Запорізької області, точніше з межі між Запорізькою та Донецькою областей. Тут Зеленський оглянув щойно відремонтовану ділянку дороги стратегічного напрямку Н-08 "Запоріжжя – Маріуполь".

     − Ми вдячні кожному: і нашому уряду, і всім робітникам, які вклалися у встановлені терміни. Менш ніж за три місяці побудовано близько 130 кілометрів. 70 кілометрів цієї дороги будували три роки, а зараз за три місяці побудували 130 кілометрів дуже важливої траси, – зазначив Президент.

     Дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, в загальній мережі автодоріг посідає важливе значення, адже забезпечує транспортні зв’язки з південно-східними районами області та Донецькою областю. Водночас, дорога Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь — один з основних стратегічних напрямків, по якому здійснюється рух до зони АТО військової техніки та особового складу Збройних сил та Національно гвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху.

     − Якщо всі дороги так будуватимемо – ми встигнемо за чотири з половиною роки зробити найважливіші траси нашої країни. Об’єднаємо не тільки всіх людей, а й інфраструктуру, – підкреслив Глава держави.

Джерело "NEWSONE"

Прес-служба САД у Запорізькій області