УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Проїзд забезпечено: минулої доби на дорогах державного значення Запорізької області працювало 88 спецмашин та понад сто дорожників

Проїзд забезпечено: минулої доби на дорогах державного значення Запорізької області працювало 88 спецмашин та понад сто дорожників

Вчора, 18 лютого, на території міста Запоріжжя та Запорізької області випав сніг. З початком снігопаду дорожники — підрядні підприємства, які на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконують експлуатаційне утримання доріг державного значення в зимовий період, своєчасно виїхали на ліквідацію наслідків негоди.

Дорожники працювали вдень і вночі. Вони розчищали найбільш засніжені ділянки автошляхів, а також обробляли дороги протиожеледними матеріалами.

Всього за минулу добу на дорогах державного значення області працювало 88 одиниць техніки та 110 працівників підрядних підприємств. 

Наразі дорожнє покриття місцями засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами, на сході області — покриття сухе. Проїзд забезпечено.Температура повітря по області складає від -11 до -5 градусів за Цельсієм.