УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » При Службі автомобільних доріг у Запорізької області створено Громадську раду

При Службі автомобільних доріг у Запорізької області створено Громадську раду

  Для забезпечення участі громадськості у реалізації державної політики та здійснення громадського контролю в сфері дорожнього господарства при Службі автомобільних доріг у Запорізькій області 25 березня 2016 року створено Громадську раду.

     До складу Громадської ради при Службі увійшли представники 11–ти Громадських організацій: «Запорізький антитерористичний центр»; «Запорізьке об’єднання «Антикорупція»; «Рух за розвиток м. Запоріжжя»; «Комісія по боротьбі з корупцією»; «Екологічне Хортицьке об’єднання»; «Товариство «Просвіта» ім. Шевченко Т.Г.»; Запорізьке обласне відділення «Всеукраїнського об’єднання ветеранів»; Профспілкова організація ДП «Запорізький облавтодор»; Запорізька обласна організація профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України; Запорізький обласний осередок «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»; «Спілка ветеранів автомобілістів» та Токмацька районна організація роботодавців.

     Відповідно до затвердженого Примірного Положення про Громадську раду при Службі автомобільних доріг у Запорізькій області її представники матимуть право ознайомлюватися з документами та правовими актами, надавати пропозиції стосовно питань будівництва, ремонту, утримання автомобільних доріг загального користування області та рекомендації щодо удосконалення роботи Служби.