Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Ремонт «дороги життя» набирає обертів. Фото

Ремонт «дороги життя» набирає обертів. Фото

     У поточному році Службою автомобільних доріг у Запорізькій області основну увагу буде приділено ремонту стратегічній та соціально-значимій автодороги Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, де вже на двох ділянках тривають роботи з поточного середнього ремонту. Ремонти відбуваються відповідно до маршрутного принципу від Запоріжжя – до кордону із Донецькою областю. На сьогодні, на цій дорозі роботи з поточного середнього ремонту виконують дві підрядні організації. Також, у цьому місяці планується продовження робіт з відновлення дорожнього одягу ще одним підрядником.

     Так, підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком», роботи з поточного середнього ремонту виконуються на ділянці автодороги Н-08, км 619+589 - км625+858, в Більмацькому районі поблизу с. Гусарки в напрямку смт. Більмак.

     Станом на 16 травня 2019р., продовжуються роботи з регенерації шарів основи покриття методом «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано 12 975 кв. м, загальною протяжністю 1,2 км.

     Взагалі, в  поточному році, цим підрядником заплановано виконати поточним середнім ремонтом вищезазначену ділянку, загальною протяжністю 6 км. На черзі – влаштування верхнього шару покриття на ділянці км 607+589 – км 621 +589, в Пологівському та Більмацькому районах, загальною протяжністю 14 км.

     Крім того, вчора 15 травня 2019 р., підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь» було розпочато роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-08, км555 – км562. Так, за один день виконання робіт, підрядником відфрезеровано  1 400 кв. м, загальною протяжністю 0,2 км. Після фрезерування всієї запланованої до ремонту ділянки дороги, буде проведено роботи зі зміцнення основи дорожнього одягу та з влаштування вирівнюючого та верхнього (ЩМА-20) шарів асфальтобетонного покриття.  

     Нагадаємо, що підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь» продовжуються роботи на об’єкті поточного середнього ремонту, км548+108 – км573+089, від с. Преображенка в напрямку м. Пологи. Протяжність всього об’єкта – 24,98 км. В минулому році цим підрядником було відремонтовано та введено в експлуатацію 7 км,  цього річ відпрацьовують ще 7 км на ділянці, км555 – км562, в Оріхівському районі. 

     Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на об’єктах поточного середнього ремонту знаходяться під пильним контролем фахівців відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

    Наразі, ремонтні роботи тривають щоденно. У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Проводяться роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-08, км555 – км562

 Прес-служба САД у Запорізькій області