УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Ремонт крану LK-800, що будує запорізькі мости, проінспектував директор департаменту Укравтодору

Ремонт крану LK-800, що будує запорізькі мости, проінспектував директор департаменту Укравтодору

Несамохідний плавучій кран LK-800 (“Захарій”), що задіяний на будівництві вантового мосту в Запоріжжі, наразі знаходиться на судноремонтному заводі в Херсоні. В “сухому” доку ремзаводу були ліквідовані пошкодження, що зазнав плавзасіб при потраплянні на підводну скелю під час виконання робіт.

Хід ремонту такого важливого для будівництва мостів крану проінспектував особисто директор департаменту з розвитку доріг Укравтодору Андрій Івко.

Він поспілкувався з херсонськими суднобудівниками, що безпосередньо виконували ремонт, з капітаном плавкрану та на власні очі переконався в усуненні проблем. 

Вже невдовзі кран буде спущено на воду та він відправиться до Запоріжжя продовжувати виконувати свою місію.

Як поділився заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Шандиба, який теж безпосередньо контролював процес ремонту, щоб прискорити повернення крану на об’єкт будівництва, незначні роботи по завершенню ремонту (безпосередньо у трюмах судна) будуть відбуватись на шляху до Запоріжжя.