УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Роботи по основному проїзду на ділянці міжнародної траси, яка “зшиває Україну” завершено

Роботи по основному проїзду на ділянці міжнародної траси, яка “зшиває Україну” завершено

За планами, цього року у межах Запорізької області планується відновити  сотні кілометрів автошляхів.

Не винятком, стала і автомобільна дорога М-18 Харків – Сімферополь – Алушта –Ялта, яка є міжнародною автодорогою державного значення, що збігається з частиною європейського маршруту E105. Саме ця дорога має великий вплив на розвиток виробництва та сільського господарства Запорізької області, забезпечує транзитний рух вантажних та легкових автомобілів з прилеглих областей та проходить через населені пункти м. Запоріжжя, м. Василівка, м. Мелітополь, які не мають обхідних доріг.

Так, на ділянці автодороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, в Василівському районі, в рамках поточного середнього ремонту, вже завершено роботи з відновлення дорожнього покриття по основному проїзду, загальною протяжністю 26,4 км.

Ремонтні роботи було розпочато 30 квітня 2020 р.

Наразі підрядник влаштовує покриття на з’їздах, а також асфальтує заїзні кишені біля місць зупинки автотранспорту. Проводяться роботи з укріплення узбіччя щебенево-піщаною сумішшю та з відновлення асфальтобетонного покриття на майданчиках відпочинку і відстою великовагового автотранспорту

Найближчим часом будуть проведені з заміни дорожніх знаків, встановлення нового металевого оцинкованого бар’єрного огородження та нанесення дорожньої розмітки.

Роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Ще на одній ділянці автодороги міжнародного значення М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, км 299+491 – км 322+705, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту.

На сьогодні, підрядною організацією ТОВ "Автомагістраль-Південь» проводяться роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття.

Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.