УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Роботи з капремонту мосту через р. Суха Балка тривають у щоденному режимі

Роботи з капремонту мосту через р. Суха Балка тривають у щоденному режимі

     Нагадаємо, роботи  на об’єкті капітального ремонту автомобільної дороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км 322+700 км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка) було розпочато 9 серпня 2018 р. В ході підготовчих робіт було проведено роботи з влаштування тимчасової об’їзної дороги та влаштовано тимчасове будівельне містечко.

     Станом на 01 листопада 2018р, підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» на об’єкті капітального ремонту мосту через р. Суха Балка вже завершено роботи з влаштування ростверків та стійок на опорах №3 та №4. Наразі, на опорі №4 тривають роботи зі зворотної засипки котловану та відсипання конусу укріплення дренуючим ґрунтом. На опорі №1 ведуться роботи з розроблення котловану та підготовчі роботи зі зрубування оголовків паль та влаштування ростверку.

     Крім того, на будівельний майданчик продовжується постачання залізобетонних конструкцій, необхідних для подальшого виконання будівельно-монтажних робіт з влаштування основних конструкцій мосту. 

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.

     У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області