УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 на ділянці, від с. Таврійське до залізничного переїзду біля с. Комишуваха підходять до завершення

Роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 на ділянці, від с. Таврійське до залізничного переїзду біля с. Комишуваха підходять до завершення

     На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядним підприємством відновлено роботи з влаштування верхнього шару покриття ЩМА-20 на ділянці проведення робіт з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м.Кременчук) – Маріуполь км 499+489 - км 535+789, м.Запоріжжя - смт.Комишуваха – с.Таврійське. На сьогодні вже влаштовано 102 800 кв. м, загальною протяжністю 10,7 км.

     Крім того, продовжуються роботи з благоустрою вже відновленої ділянки дороги, від с. Таврійське до залізничного переїзду біля с. Комишуваха, загальною протяжністю 9 км. Так, станом на 27 серпня 2018р., вже завершено роботи з влаштування 9 з’їздів та підходять до завершення роботи з влаштування зупиночних та посадових майданчиків на вищезазначеній ділянці автодороги.

     Нагадуємо, що загальна протяжність всього об’єкта – 36,3 км. У поточному році в межах виділеного фінансування, заплановано введення в експлуатацію 9 км цієї автодороги.

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторія Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області