УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Розпочалось укладання верхнього шару покриття Т-04-01

Розпочалось укладання верхнього шару покриття Т-04-01

     В липні цього року почали ремонт дороги Т-04-01 Дніпро - Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь на ділянці км 168+888 - км 187+291 поточним середнім ремонтом. До цього часу понад 30-ти років її підтримували у проїзному стані тільки шляхом експлуатаційного утримання.

     Протяжність цієї ділянки складає 18.4 км. Вона починається з виїзду з смт. Пологи та доходить до в’їзду в Гуляйполе.

     Нещодавно дорожники завершили укладання вирівнюючого шару покриття з крупнозернистого асфальтобетону. Після чого розпочали влаштування останнього верхнього шару покриття з ЩМА-20.

     Також заплановано виконати такі роботи як укріплення узбіччя, влаштування металевого бар’єрного огородження, заміна дорожніх знаків, встановлення сигнальних стовпчиків, нанесення дорожньої розмітки та влаштування зупинок та тротуарів.

     Роботи з поточного середнього ремонту на ділянці дороги Т-04-01 виконує підрядна організація ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком»»

     Довідково:

     Автомобільна дорога Т-04-01 проходить по території Дніпропетровської та Запорізької областей. Ця дорога є важливим маршрутом для Запорізької області, зокрема для мешканців Гуляйпільського Пологівського, Токмацького та Мелітопольського районів.