УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Розпочата в Україні програма великого будівництва доріг продовжується навіть в умовах загальнонаціонального карантину

Розпочата в Україні програма великого будівництва доріг продовжується навіть в умовах загальнонаціонального карантину

     Так, на автомобільній дорозі національного значення Н-30 Василівка-Бердянськ, в посиленому темпі продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на двох великих ділянках. Для цього задіяно 2 потужні підрядні організації.

     Підрядним  підприємством   ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на ділянці дороги Н-30, км 7+000 - км 55+082, яка проходить по території Василівського та Токмацького районів, роботи було розпочато 27 лютого 2020р.

     Станом на 30 березня 2020 року, проведено наступні роботи:

      - Фрезерування асфальтобетонного покриття  - 14,9 км;

      - Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонут - 12,2км.

     Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 48, 1 км.

У Приморському районі, на ділянці автодороги Н-30, км 89+526 – км 112+026, роботи було розпочато 2 березня 2020 р. підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь.

Станом на 30 березня 2020 року, проведено наступні роботи:

     - Фрезерування асфальтобетонного покриття – 13,6  км;

     - Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону – 11 км.

     Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 22,5 км.

     Аби робота дорожників не гальмувалася, чимало уваги приділяється і запуску заводів з виробництва необхідних дорожніх матеріалів.

     Так підрядним підприємством ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ», поблизу місця виконання робіт, а саме в Василівському районі,  влаштовано ще один власний асфальтобетонний завод. Доречи, до цього, підрядникам доводилося долати немалу кількість кілометрів, аби привезти гарячий асфальтобетон з м. Запоріжжя.

     Для виконання робіт з регенерації шарів основи, на ділянках дороги, які втратили несучу здатність, підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь» в м. Токмак влаштовано Грунтозмішувальний завод  з виготовлення органо-мінеральних сумішей.

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Нагадуємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області