УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Щирі вітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника пролунали у стінах Запорізької облдержадміністрації

Щирі вітання з нагоди Дня автомобіліста і дорожника пролунали у стінах Запорізької облдержадміністрації

     Напередодні Дня автомобіліста і дорожника відбулися урочистості на вшанування працівників  галузі, у яких взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов.

     Вітаючи фахівців автотранспортної та дорожньої галузей з професійним святом, Олександр Бабанін відзначив їх внесок у розвиток регіону.

     - Від імені голови обласної державної адміністрації вітаємо вас  Днем автомобіліста і дорожника. Бажаємо всім автомобілістам і дорожникам, щоб робота приносила радість та задоволення, а кожен день відкривав нові перспективи. Ваша наполеглива і відповідальна робота викликає заслужену повагу. Ми сподіваємося на стабільне і гідне фінансування потреб дорожнього господарства  Запорізької  області. Саме на вас  покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автодорожніх мереж. Переконаний, що й надалі ви будете докладати всіх зусиль для того, щоб удосконалювати свої професійні навички, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути, а облдержадміністрація буде вас підтримувати, - зазначив у вітальному слові Олександр Бабанін.

     За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток автотранспортної галузі Запорізького регіону, з нагоди Дня автомобіліста і дорожника грамотами облдержадміністрації були нагороджені:

     - Моцева Юлія Олексіївна – провідний бухгалтер Служби автомобільних доріг у Запорізькій області;

     - Ласточка Вікторія Олексіївна – провідний економіст планово-фінансового відділу Служби автомобільних доріг у Запорізькій області;

     - Коцур Володимир Григорович – заступник начальника відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Запорізькій області;

     - Каряка Анатолій Іванович – водій автотранспортних засобів Служби автомобільних доріг у Запорізькій області;

     - Шумейко Олександр Вікторович – провідний бухгалтер-ревізор ДП «Запорізькій облавтодор»;

     - Харитонов Роман Іванович – начальник виробничо-технічного відділу ДП «Запорізькій облавтодор»;

     - Гніда Олена Ігнатівна – старший інспектор з кадрів ДП «Запорізький облавтодор»;

     - Еквас Вадим Вадимович - водій автотранспортних засобів філії «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Запорізький облавтодор».

     Учасників заходу також привітав святковим концертом творчий колектив Запорізького академічного обласного театру юного глядача.

Прес-служба САД у Запорізькій області