Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Слова вдячності

Слова вдячності

     Попри те, що протягом року на адресу Служби автомобільних доріг у Запорізькій області надходило немало скарг щодо незадовільного стану доріг загального користування (через хронічне недофінансування дорожньої галузі у попередні роки), дорожники краю на сьогодні виконали значний обсяг робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення  і певною мірою покращили стан проїзду нашими дорогами, в межах доведеного фінансування. 

     Наразі, все більше добрих відгуків з’являється у соціальних мережах про відремонтовані дороги. На сьогоднішній день мешканці Запорізької області висловлюють свою велику подяку працівникам Служби за якісно виконані роботи з організації безпеки дорожнього руху на дорозі державного значення.

     Так, на адресу Служби  надійшов лист-подяка, від  мешканців с. Андріївка та власників присадибних ділянок дачного кооперативу «Дружба-2», що користуються ділянкою автодороги загального користування державного значення М-14  Одеса – Мелітополь –Новоазовськ (на м. Таганрог), на якій дорожниками регіону було виконано заходи з організації безпеки дорожнього руху.

     Мешканці даної території також, висловили подяку, і підрядним організаціям ТОВ «ТБД» та філії «Бердянська ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор», які виконували зазначені роботи. 

           

     Дякуємо за позитивний відгук діяльності наших дорожників!

Прес-служба САД у Запорізькій області