УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОСИЛА ТЕНДЕРИ НА РЕМОНТИ ДОРІГ ЗАПЛАНОВАНІ У 2020 РОЦІ

СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОСИЛА ТЕНДЕРИ НА РЕМОНТИ ДОРІГ ЗАПЛАНОВАНІ У 2020 РОЦІ

     Початок весни в Україні - не тільки позитив від довгоочікуваного сонця та тепла, але й від початку дорожньо-будівельного сезону. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області докладає певних зусиль намагаючись розпочати ремонт доріг на об’єктах капітального та поточного середнього ремонтів, якомога раніше, ранньою весною, щоб до літа вже вийти на активні роботи з асфальтування.

     Відповідно до Постанови КМУ від 29 січня 2020 р. № 36,  Службі автомобільних доріг у Запорізькій області виділено кошти на 4 об’єкти з поточного середнього ремонту та на 3 об’єкти з капітального ремонту, серед яких капітальний ремонт мосту через р. Великий Утлюг. Також передбачено кошти на відновлення робіт з будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі.  

     Так, на теперішній час Службою оголошені тендери на визначення підрядної організації з виконання капітального та поточного  середнього ремонтів 122,9 км автодороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта. Роботи з капітального ремонту цієї дороги планується виконати на ділянці від м. Запоріжжя у напрямку Дніпропетровської області через с. Матвіївка, с.Люцерна та с. Михайлівка, загальною протяжністю 17, 5 км. Роботи поточним середнім ремонтом на автодорозі М-18 буде проведено від м. Запоріжжя до м. Мелітополь по території Запорізького, Василівського, Михайлівського та  Мелітопольського районів, загальною протяжністю 105, 3 км.

     В найближчі дні, також планується оголосити тендер і на капремонт мосту через р. Великий Утлюг, км 445 + 832 (Якимівський район), який є складовою вищезазначеної автодороги. 

     Окрім цього, враховуючи перспективу виділення додаткового фінансування, також на ремонт автодоріг державного значення: Н-30 Василівка - Бердянськ, Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг – Запоріжжя та  Р-73 /Н-08/ - Нікополь, які проходять в межах Запорізької області і потребують щонайменше поточного середнього ремонту та є пріоритетними для розвитку інфраструктури регіону, Службою було своєчасно проведено роботи з  підготовки необхідної тендерної документації. 

     Так, на сьогодні підготовлено та оголошено тендерні процедури з вибору підрядної організації на виконання поточного середнього ремонту по автодорогам: Н-30 Василівка – Бердянськ, на ділянці загальною протяжністю 119 км, що проходить по Василівському, Токмацькому, Чернігівському, Приморському та Бердянському районах та Н-23  Кропивницький - Кривий Ріг – Запоріжжя, в Запорізькому районі загальною протяжністю 10 км.  

     Також, на сьогодні завершуються роботи з  розробки проектної документації на поточний середній ремонт автодороги  Р-73 /Н-08/ - Нікополь. Після чого, у разі отримання позитивного  експертного звіту, Службою буде  оголошено тендер на поточний середній ремонт автодороги  Р-73 /Н-08/ - Нікополь, всієї ділянки в межах Запорізької області, загальною протяжністю 6, 9 км, в Запорізькому районі.  

     Крім того, на  завершальному етапі  знаходяться тендерні процедури з визначення генеральної підрядної організації з будівництва об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь “Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)”. Так, вже 21 лютого очікується проведення аукціону, за результатами якого буде визначено переможця. Нагадаємо міжнародний тендер на відновлення будівництва мосту через р. Дніпро у м. Запоріжжя, було оголошено 26 листопада 2019р.

     Як повідомив Укравтодор, опублікована постанова Кабміну про «Деякі питання дорожнього господарства» частково включає плани ремонтно-будівельних робіт на 2020 рік. З підтвердженням інших джерел фінансування публікуватимуться нові постанови Уряду.

     Олександр Кубраков, голова Державного агентства автомобільних доріг України: «Ця постанова – початок на шляху реалізації нашої мети – більше 6 тисяч кілометрів оновлених доріг України. Чому не можна було прийняти постанову, яка містила б повний перелік доріг, які планується побудувати та відремонтувати? Тому що ми обрали покрокову стратегію, де підтвердження кожного з джерел фінансування гарантує поетапне виконання усіх планів. Це дозволить вчасно запустити всі бюрократичні та бізнес-процеси і розпочати будівельний сезон одночасно за всіма напрямками».

     Ознайомитися з текстом постанови Кабінету міністрів України можна за посиланням

     Прес-служба САД у Запорізькій області