УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Стан поточних робіт обговорили на спільній робочій нараді Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та підрядних підприємств

Стан поточних робіт обговорили на спільній робочій нараді Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та підрядних підприємств

    Сьогодні, під головуванням заступника начальника Служби з експлуатаційного утримання автодоріг Михайло Прохорова, відбулась спільна виробнича нарада за участю представників підрядних підприємств, які задіяні: як у реалізації Програми «Велике будівництво», так у роботах з експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд на дорогах державного значення Запорізької області.

     У ході заходу особливу увагу було приділено питанню якості виконання ремонтно-будівельних робіт. Також, обговорювалися питання своєчасного фінансування та дотримання темпів виконання робіт згідно затверджених графіків. Увагу було приділено і нагальним питанням, які потребують термінового вирішення під час  проведення ремонтних робіт.

     Михайло Прохоров окремо, зупинився на необхідності забезпечення з боку підрядних організацій належного рівня охорони праці й безпеки працівників та учасників дорожнього руху.

     Також він зауважив, що Службою автодоріг велике значення приділяється забезпеченню щоденного моніторингу якості виконаних робіт на всіх етапах із залученням інженерів відділу якості та технічного контролю та проведенню лабораторних випробувань дорожніх будівельних матеріалів.

      Взагалі, з метою забезпечення злагодженої роботи між замовником та підрядниками такі  виробничі наради, проводяться у Службі автомобільних доріг кожного тижня.