УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Стартували роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н - 23 Кропивницький – Кривий Ріг –Запоріжжя

Стартували роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н - 23 Кропивницький – Кривий Ріг –Запоріжжя

Так,1 березня 2021р., стартували роботи з поточного середнього ремонту автодороги національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг – Запоріжжя. Треба зазначити, що проведення підготовчих робіт підрядник розпочав раніше узгодженого графіку виконання робіт та приступив до виконання вже 26 лютого 2021р.

На сьогодні, продовжуються підготовчі  роботи з вирубки дикоростучої порослі і чагарнику та розпочато роботи з фрезерування існуючого непридатного для  подальшої експлуатації покриття.

Взагалі, робочим проектом передбачено:

  • влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шару покриття з ЩМА-20;
  • підсилення основи автодороги, окремими ділянками;
  • влаштування водовідведення з проїзної  частини;
  • ремонт водопропускних труб;
  • нанесення дорожньої розмітки із застосуванням холодного пластику;
  • встановлення дорожніх знаків та нового бар’єрного огородження.

Технічний нагляд за проведенням робіт буде здійснюватися спеціалістами з відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Підрядник: ТОВ «Автомагістраль- Південь».

Довідково:

Автомобільна дорога Н-23 – автодорога національного значення в Україні. Дорога Н-23 була побудована у післявоєнні роки минулого сторіччя, в 1960-70 роках було проведено перевлаштування покриття з доведенням до параметрів ІІ технічної категорії. З того часу ремонт дороги здійснювався винятково у рамках експлуатаційного утримання.

Проходить територією Кіровоградської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Загальна довжина – 255, 8 км.

Ця дорога є однією з пріоритетних для розвитку інфраструктури нашого регіону. Загальна протяжність  автодороги, що проходить в межах Запорізької області складає 10 км.

У минулому році, на замовлення Служби автодоріг у Запорізькій області було виготовлено проектну документацію та проведено тендерні процедури на визначення підрядної організації.

Фінансування здійснюється за рахунок держбюджету.