УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Стосовно інформації оприлюдненої на сайті Прокуратури Запорізької області

Стосовно інформації оприлюдненої на сайті Прокуратури Запорізької області

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області вважає за необхідне надати роз’яснення щодо інформації, яка булла оприлюднена, сьогодні 09.02.17 року, на сайті прокуратури Запорізької області. Інформація стосується досудового розслідування за фактом розтрати бюджетних коштів під час здійснення будівництва мостових переходів через річку Дніпро у Запоріжжі.

У 2015 році Державною фінансовою інспекцією у Запорізькій області (ДФІ) було проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Одним з порушень, встановлених під час перевірки, на думку ДФІ, було завищення вартості матеріалів для будівництва мостових переходів.

З результатами перевірки Служба була не згодна та заперечувала їх шляхом подання позовів до адміністративного та господарського судів.

Рішенням Господарського суду Вінницької області від 16.06.2016р., було підтверджено безпідставність вимог ДФІ. При цьому, ДФІ не скориставшись своїм правом довести законність своїх висновків в судовому порядку, направила окремі матеріали до прокуратури.

Вважаємо, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області діяла в рамках закону та не допустила розкрадання бюджетних коштів.

Прес-служба САД у Запорізькій області