УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Територіям виділено кошти на ремонти доріг місцевого значення

Територіям виділено кошти на ремонти доріг місцевого значення

Цього року на фінансування заходів Програми покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області в обласному бюджеті передбачено 20 млн. грн.. Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено перерозподіл цих коштів по районах області, які будуть спрямовані на ліквідацію пошкоджень, руйнувань та деформації основи дорожнього одягу та покриття проїзної частини доріг тощо.

     У зв’язку з цим головам райдержадміністрацій доручено терміново направити Службі автомобільних доріг пропозиції щодо ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на ремонти яких необхідно спрямувати кошти обласного бюджету. При визначенні об’єктів слід керуватися пріоритетними напрямами відповідно до Програми. Керівники територій також мають забезпечити моніторинг проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг та опрацювати питання щодо виділення коштів з районного бюджету на роботи з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення.

     Службі автомобільних доріг у Запорізькій області рекомендовано за результатами весняного комісійного обстеження шляхової мережі скласти графіки проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення, які узгодити з райдержадміністраціями; забезпечити ефективне та цільове використання коштів обласного бюджету і якісне виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення.

     Протяжність автодоріг загального користування місцевого значення в області становить 5357,8 км.

 Управління у справах преси та інформації ЗОДА