Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Тривають роботи з забезпечення безпечного проїзду на дорогах державного значення області

Тривають роботи з забезпечення безпечного проїзду на дорогах державного значення області

     Так, з початку року на дорогах державного значення області ліквідовано 192 503 кв. м ямковості, в тому числі, на основних дорогах державного значення – 131 711 кв. м, на дорогах територіального значення -  60 772 кв.м.

     Лише за тиждень, у період з 04-го по 11-те липня 2019р., підрядними організаціями, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ліквідовано 5 607 кв. м ямковості. Для цього щоденно залучалося, в середньому 10 бригад дорожніх підприємств.  

     Ремонтні роботи на минулому тижні виконувалися, як із використанням гарячої асфальтобетонної суміші, так і струменевим методом ремонту, здебільшого на основних дорогах державного значення, а саме:

     - Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, в Більмацькому районі;

     - Н-15 Запоріжжя – Донецьк, в Новомиколаївському районі;

     - Н-30 Василівка – Бердянськ, в Чернігівському районі;

     - Р-37 Енергодар – Василівка, в Василівському та Кам'янсько-Дніпровському районах;

     - Р-73 /Н-08/ - Нікополь, в Запорізькому районі;  

     - Т-08-17 - /Н-30/ - Веселе,, в Василівському та Веселівському районах.

      Гарячу асфальтобетону суміш постачали 2 АБЗ. Для ліквідації вибоїн, незначних просідань та тріщин на покритті проводилися роботи струменевим методом ремонту за допомогою 3 струменевих машин типу: «Savalco»; «Strassmayr»;  «Shafer».

      Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

     Крім того, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує:

     Під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Прес-служба САД у Запорізькій області